Tiimi

Privaonin toimiston yhteystiedot:
+358 50 328 1446 | info@privaon.com

Ville Sarja

Ville Sarja

  • Chief Executive Officer
  • ville.sarja@privaon.com
  • +358 50 303 0573
Tomi Mikkonen

Tomi Mikkonen

  • Chief Technology Officer, Founding Partner
  • tomi.mikkonen@privaon.com
  • +358 40 864 3010
Susanna Engblom

Susanna Engblom

  • Director, Operations
  • susanna.engblom@privaon.com

Heidi Mikkonen

Heidi Mikkonen

  • Marketing & HR
  • heidi.mikkonen@privaon.com
  • +358 44 557 2788
Sini Mickelsson

Sini Mickelsson

  • Senior Privacy Specialist
  • sini.mickelsson@privaon.com

Saija Wilson

Saija Wilson

  • Senior Privacy Specialist
  • saija.wilson@privaon.com

Meeri Blomberg

Meeri Blomberg

  • Privacy Specialist
  • meeri.blomberg@privaon.com

Hanna Parviainen

Hanna Parviainen

  • Privacy Specialist
  • hanna.parviainen@privaon.com

Toni Leppänen

Toni Leppänen

  • Privacy Specialist
  • toni.leppanen@privaon.com

Julius Parmala

Julius Parmala

  • Privacy Specialist
  • julius.parmala@privaon.com

Maria Macocinschi

Maria Macocinschi

  • Privacy Specialist
  • maria.macocinschi@privaon.com

Taru Äikäs

Taru Äikäs

  • Assistentti
  • info@privaon.com
  • +358 50 328 1446