Tiimi

Privaonin toimiston yhteystiedot:
+358 50 328 1446 | info@privaon.com

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

  • arkisin klo 9-17:00
  • info@privaon.com
  • +358 50 328 1446
Tomi Mikkonen

Tomi Mikkonen

  • Chief Technology Officer, Founding Partner
  • tomi.mikkonen@privaon.com
  • +358 40 864 3010
Petri Perkiö

Petri Perkiö

  • Sales Manager
  • petri.perkio@privaon.com
  • +358 50 594 1122
Sini Mickelsson

Sini Mickelsson

  • Senior Privacy Specialist
  • sini.mickelsson@privaon.com

Heidi Mikkonen

Heidi Mikkonen

  • Chief Executive Officer
  • heidi.mikkonen@privaon.com
  • +358 44 557 2788
Gail Maunula

Gail Maunula

  • Privacy Specialist
  • gail.maunula@privaon.com

Eetu Ahonen

Eetu Ahonen

  • Privacy Specialist
  • eetu.ahonen@privaon.com

Henna Salo

Henna Salo

  • Senior Privacy Specialist
  • henna.salo@privaon.com

Susanna Hyppönen

Susanna Hyppönen

  • Senior Privacy Specialist
  • susanna.hypponen@privaon.com

Taru Yrjänäinen-Paatero

Taru Yrjänäinen-Paatero

  • Privacy Specialist
  • taru.yrjanainen-paatero@privaon.com

Matias Ahonen

Matias Ahonen

  • Privacy Trainee
  • matias.ahonen@privaon.com

Andrii Konopko

Andrii Konopko

  • Privacy Specialist
  • andrii.konopko@privaon.com

Jenna Veera Asikainen

Jenna Veera Asikainen

  • Privacy Specialist
  • jennaveera.asikainen@privaon.com

Eeva Laukkanen

Eeva Laukkanen

  • Privacy Trainee
  • eeva.laukkanen@privaon.com